פסיכולוג מומלץ בנתניה, עמק חפר והסביבה

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: מידע כללי
 • מטפלים ופסיכולוגים מומלצים במרכז רימון – נתניה, עמק חפר והסביבה.
 • מומחים בטיפול רגשי לילדים, טיפול פסיכולוגי, הדרכת הורים, טיפול זוגי ומשפחתי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT ועוד.
 • התקשרו אלינו עכשיו לאיתור מטפל מתאים

מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בנתניה עמק חפר והסביבה

מחפשים מטפל או פסיכולוג מומלץ בנתניה?
אולי טיפול רגשי מומלץ לילדים בנתניה?
הגעתם למקום הנכון.
מרכז רימון הוא מרכז קליני מקצועי שמתמחה בהתאמת מטפלים ופסיכולוגים מומלצים למטופלים.
אנחנו במרכז רימון שמנו לעצמינו למטרה, לעזור לכם למצוא את המטפלים והפסיכולוגים המומלצים ביותר בנתניה והסביבה.
אנו רואים חשיבות גדולה בהתאמת המטפל המתאים לבעיה.
לכן אנו מקפידים לעבוד רק עם מטפלים ופסיכולווגים מומלצים בנתניה והסביבה, שעברו בדיקה של ההכשרות והניסיון שלהם וכן עברו תהליך סינון קפדני, בכדי שאתם תוכלו להיות רגועים שהגעתם באמת למטפל או הפסיכלוגית המומלצת ביותר בנתניה.

צרו איתנו קשר עכשיו להתייעצות עם מומחה

איך מוצאים פסיכולוג או פסיכולוגית מומלצים בנתניה, עמק חפר והסביבה

פסיכולוגית מומלצת בנתניה – איך מוצאים ומה חשב לבדוק?
כאשר אתם פונים לפסיכולוג אוו לטיפול רגשי לילדים בנתניה והסביבה, אתם בוודאות רוצים לדעת בווודאות שהגעתם לאיש מקצוע מתאים, שלמד וקיבל הכשרות במוסדות מוכרים וכן עבר שנים של התנסת וצבר ניסיון.
כאשר אתם פונים לפסיכולוגית מומלצת בנתניה עמק חפר והסביבה או לפסיכולוג מומלץ, חשוב שתבדקו את הפרטים הבאים: מהן ההכשרות שלו, גם התואר הבסיסי, כלומר המקצוע הטיפולי וגם האם יש לו הכשרות נוספות, למשל בטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT, במידה וזה מה שאתם צריכים.
חשוב ומומלץ לשאול על הרקע של המטפל, הניסיון המקצועי שלו ותחומי ההתמחות שלו.
אתם רוצים להגיע לפסיכולוגית מומלצת שלמדה במוסדות מוכרים, שיש לה תואר רציני ומוכר ויש לה ניסיון בתחומים שחשובים לכם.
בנוסף ואולי חשוב מכל הוא הכימיה הראשונית שנוצרת עם הפסיכולוגית. אין דרך טובה לדעת מראש האם תהיה לכם כימיה עם הפסיכולווגית, אבל בהחלט אפשר לנסות להרגיש כבר בשיחה הראשונה, איזו תחושת בטן היתה לכם כשדיברתם איתה, האם הרגשתם שהיא מבינה אתכם ווקשובה?
במידה וכן מומלץ מאד לקבוע פגישת הכרות ראשונית. מטרת פגישה זו היא להכיר את המטפלת ושהפסיכולוגית תכיר אתכם, אך גם לבדוק האם ישנה התאמה, האם הפסיכולוגית יכולה לעזור לכם והאם אתם מרגישים איתה מספיק בנח.

צריכים עזרה? צרו איתנו קשר עכשיו להתייעצות עם מומחים באזור נתניה

טיפול רגשי וטיפול רגשי לילדים בעמק חפר, נתניה והסביבה

נתחיל בהסבר קצר, מהו טיפול רגשי ווטיפול רגשי לילדים:
טיפול רגשי הוא למעשה סוג של טיפול, שמתאים גם לילדים ומתבגרים וגם למבוגרים.
במסגרת טיפול רגשי, המטפל ישתמש בשיחה או במשחק ויצירה, במקרה של טיפיול רגשי לילדים, על מנת לעזור למטופל להבין את קשייו וכיצד לטפל בהם ולפתור אותם בצורה יעילה יותר.
טיפול רגשי למבוגרים וכן טיפול רגשי בילדים, נמצאו כטיפולים יעילים מאד לטיפול במגוון בעיות כגון:

זקוקים להמלצה על מטפל רגשי מומלץ לילדים או מבוגרים? הגעתם למקום הנכון. אנחנו במרכז רימון התמחינו בהתאמה בין מטופלים למטפלים שוונים.
המקצועיות היא ערך עליון עבורינו ולכן אנו עושים תהליך סינון מאד קפדני, בכדי לבחוור את המטפלים הטובים והמומלצים ביותר.
התקשרו אלינו עכשיו להתייעצת עם מוומחה

טיפול וייעוץ זוגי ומשפחתי בנתניה, עמק חפר והסביבה

מהו טיפול זוגי משפחתי ומיהו המטפל המתאים ביותר?
טיפול זוגי וטיפול משפחתי הם סוגים של טיפול פסיכולוגי או טיפול רגשי, שמתמקדים במערכת הזווגית או המשפחתית של האדם ולא רק בעולמו הפנימי.
במסגרת טיפול זוגי בנתניה והסביבה, המטפל יפגוש את בני הזוג, אך לעיתים יתכן וויחליט לערך מפגשים בהרכב שונה, למשל יפגוש רק את אחד מבני הזווג ושבווע לאחר מכן יפגוש את בן או בת הזוג השנייה.
גם בטיפול ווייעוץ משפחתי בנתניה, עמק חפר והסביבה, המטפל יכול לערוך את המפגשים הטיפוליים בהרכבים מגוונים, הכל בתלות בסוג הבעיה והנוגעים בדבר.
מטפל זגי ומשפחתי הוא מטפל בעל הכשרה בטיפול והכשרה נוספת וומשמעותית בטיפול זווגי ומשפחתי.
לעיתים טיפול זוגי נקרא ייעוץ זוגי וכנ”ל לגבי טיפול משפחתי, שנקרא לעיתים ייעוץ משפחתי. ההבדלים לא משמעותיים, אך כן חשב להקפיד תמיד בפניה לטיפול זוגי בנתניה או לטיפול משפחתי בנתניה והסביבה, להקפיד שהגעתם למטפל בעל הכשרה מתאימה מספקת ובעל ניסיון רלונטי בבעיות שאתם רוצים לפתור.
מטפלת זוגית בנתניה או מטפל משפחתי ?
השאלה החשובה באמת היא מהי ההכשרה של אותם מטפלים. ישנה פריצות רבה בתחוומים אלה ולצערינו הפיקוח אינו רב. כאשר אתם פונים לטפל במשפחה או בזוגיות שלכם, מאד חשוב שתקפידו על פנייה לגורמים מקצועיים ומומלצים.
מטפל זגי משפחתי הוא מטפל בעל הכשרה מאד מקיפה וניסיון רב. על מנת להיות מטפלת זוגת משפחתית בנתניה, עמק חפר והסביבה, על המטפלת להיות בעלת תואר שני לפחות בתואר טיפולי, בנוסף לשנים רבות של לימודים והכשרה מקצועית תחת הדרכה ופיקוח מקצועיים, שהכישרוו את המטפל או המטפלת הזוגית והמשפחתית, לעבוד עם משפחות וזוגות.

מחפשים מטפלת זוגית מומלצת בנתניה ווהסביבה?
זקוקים להמלצה על מטפל משפחתי מתאים בעמק חפר?
הגעתם למקום הנכוון – אנו במרכז רימון רואים חשיבות רבה בהכשרתו של המטפל ובניסיונו המקצועי ורוצים להבטיח שתגיעו רק למטפלים בבעלי ניסיון והכשרות. לכן פיתחנו תהליך מיון קפדני שבמסגרתו, אנו בוחרים את המטפלים הזוגיים והמשפחתיים המומלצים בייותר, כדי שאתם לא תצטרכו לעבוד קשה בחיפוש מטפל מתאים.

צרו איתנו קשר עכשיו להתייעצות עם מומחה

הדרכת הורים בעמק חפר, נתניה והסביבה

הדרכת הורים בנתניה, עמק חפר והסביבה – מה זה הדרכת הורים ואיך מוצאים הדרכת הורים מקצועית.
הדרכת הורים היא למעשה סווג של טיפול שמתמקד בהורים ובמיומנויות ההוריות על מנת להביא לשיפור במצבו של הילד או הילדה.
הדרכת הורים בנתניה, עמק חפר והסביבה, יכולה להיות כחלק מטיפול רגשי לילדים, אך גם לעמוד כטיפול בפני עצמו.
הדרכת הורים נמצא ככלי יעיל מאד לטיפול במגון בעיות:

טיפול בהפרעת קשב וריכווז
טיפול בבעיות התנהגות
טיפול בחרדות
ועוד

כאשר אתם פונים להדרכת הורים בנתניה, עמק חפר והסביבה, חשוב להקפיד שהגעתם למטפל בעל הכשרה מספקת.
מדריכי הורים צריכים להיות בעל הכשרה טיפולית מלאה וניסיון בטיפול בילדים בהוריהם.
מרבית מדריכי ההורים שניתן למצוא היום ברשת, הם מדריכי הורים שלמדו קורס מקוצר באחד המכונים שמכשירים מדריכי הורים, לרוב מדובר במדריכי הורים ללא רקע טיפולי וללא ניסיון אמיתי בטיפול בילדים או טיפול בכלל.
מעוניינים למצוא הדרכת הורים בעמק חפר, נתניה והסביבה?
פנו רק למומחים.
התקשרו אלינו עכשיו להתייעצות עם מומחה!

טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בנתניה, עמק חפר והסביבה

מהו טיפול CBT / טיפול קוגניטיבי התנהגותי בנתניה, עמק חפר ווהסביבה?
טיפול CBT הוא סוג של טיפול פסיכולוגי, המתמקד במחשבות ובהתנהגויות שמשמרות את הבעיה הרגשית.
טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT הוא טיפול מבוסס מחקר וראיות ולכן נחשב יעיל מאד. כל פרוטוקול טיפולי נבדק במסגרת מחקרית בכדי לודא שההווא אכן יעיל לטיפול בבעיה הספיציפית שבה הוא אמור לטפל.
בנוסף, טיפול CBT נחשב טיפול יחסית קצר וממוקד, מאחר מאחר והרעיון בטיפול זה הוא לאתר בצורה כמה שיותר יעילה ומדויקת את המקורות לבעיה והקניית כלים שונים על מנת לשנות דפוסים אלו.
מטפל קווגניטיבי התנהגותי CBT מומלץ בנתניה, עמק חפר והסביבה
תחילה חשוב להבין שטיפול קוגניטיבי התנהגותי הוא טיפול פסיכולוגי לכל דבר וענין, כלומר, חשוב מאד לפנות למטפל בעל הכשרה בסיסית וניסיון בטיפול רגשי / טיפול פסיכולוגי. אמנם ישנם אנשים שמפרסמים עצמם כמטפלי CBT, אך לא תמיד מדובר במטפלים בעלי הכשרה בסיסית בטיפול.
מלבד לזאת, הקשר הטיפולי הוא אחד המשתנים המשפיעים ביותר על הצלחת טיפול ולכן ישנה חשיבות מאד גדולה לחיבור הראשוני בין המטופל (והוריו במקרה של ילדים ונוער) לבין המטפל.
מלבד בדיקה של הרקע המקצועי ווהניסיון המקצועי שכדאי לברר כבר בשיחת הטלפון הראשונה, מומלץ לשים לב לתחושה הראשונית בשיחה, האם השיחה היתה נעימה, האם הרגשתם בנח לדבר עם המטפלת?
על מנת להיות בטוחים, כדאי להגיע לפגישת הכרות ראשונית. בפגישה זו תערכו הכרות הדדית וכבר תוכלוו לבחון האם המטפל אוו המטפלת מתאימים לכם והאם באמת הם מנוסים מספיק בתחום שבו אתם צריכים ויוכלו לעזור לכם.

זקוקים לעזרה בחיפוש מומחים בטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בנתניה, עמק חפר והסביבה? התקשרו אלינו עכשיו

טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי במרכז רימון נתניה, עמק חפר והסביבה

אם אתם זקוקים לטיפול רגשי או טיפול פסיכולוגי, מחפשים טיפול קוגניטיבי התנהגותי או צריכים המלצה על מטפלת זוגית ומשפחתית בנתניה, עמק חפר והסביבה, הגעתם למקום הנכון.
אנו במרכז רימון פיתחנו כלים על מנת לעזור לכם למצוא את המטפלים והפסיכולוגים המומלצים והמתאימים ביותר עבורכם בנתניה, עמק חפר והסביבה.
יש לנו מנגנון גיוס מטפלים ופסיכולוגים מומלצים שמוכיח עצמו כבר שנים רבות ובאמצעותו אנו יכולים לאתר עבורכם את המטלים והפסיכולוגים בעלי הניסיון הרב ביותר, ההכשרות הרלוונטיות ביותר וההמלצות המתאימות.
צרו איתנו קשר עכשיו להתייעצות עם מומחה בנתניה, עמק חפר והסביבה

במרכז רימון באזור נתניה, עמק חפר והסביבה ניתן לקבל מגוון שירותים:

 • טיפול פסיכולוגי
 • טיפול רגשי / פסיכולוגי לילדים
 • טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT
 • הדרכת הורים
 • ייעוץ / טיפול זוגי
 • אבחון פסיכולוגי / אבחון פסיכודידקטי
 • אבחון מוכנות לכיתה א’
 •  מחפשים טיפול פסיכולוגי בשרון והסביבה? מרכז רימון – כל השירותים ניתנים על ידי מטפלים מומחים, כולם בעלי תואר שני ומעלה וניסיון בתחום הטיפול בו עוסקים.

המומחים של רימון ב

מידע כללי
קובי בן-נון
אריאל, ירושלים
עברית
רות ויניאר
עברית
חגית כהן
עברית, אנגלית

עוד מאמרים בנושא

הדרכת הורים במרכז היא כלי יעיל לטיפול במגוון קשיים של ילדים ונערים ויכולה להוות פתרון למגוון בעיות נפוצות שילדים והורים מתמודדים איתם מדי יום ביומו.הדרכה...
מרכז רימון - מומחים ביעוץ ארגוני בפריסה ארצית - יועץ ארגוני מומלץ
מהו ייעוץ ארגוני? ארגון מתפתח וצומח הוא למעשה אנשים שגדלים ומתפתחים.כדי לגרום לארגון לצמוח ולגדול, במסגרת תהליך של ייעוץ ארגוני, חשוב להכיר את התיאוריות, המודלים...
ביעוץ אררגוני בפריסה ארציתמה זה יעוץ ארגוני ואיך עובד יעוץ ארגוני יעיל? מרכז רימון - מומחים
האם שמעת על פסיכותרפיה עם אנשים? אני מאמינה שכן. אבל מהלגבי פסיכותרפיה לארגונים? מניחה שלא שמעתם על כך. זהו למעשה ייעוץ ארגוני, סוג של טיפול...
מזימות, אלימות, מעשי חמלה ושיתופיות - התמכרות למשחקי מחשב, ביריונות, מיומנויות חברתיות ועוד
אם לאחרונה ראיתם ילד או נער מניע את ידיו מצד לצד ואת האגן לצד הנגדי בצורות מוזרות כסוג של ריקוד לא ברור, כנראה שהוא למד...
מחשבות טורדניות / הפרעה טורדנית כפייתית - מהי הפרעה אובססיבית קומפולסיבית ואיך מטפלים בה - שאלות נפוצות על OCD- מומחי מרכז רימון עונים
מהי הפרעה טורדנית כפייתית הפרעה טורדנית כפייתית (OCD) או הפרעה אובססיבית קומפולסיבית היא הפרעה שגורמת לשיבוש בתהליכי התגובה במוח, לגירויים חיצוניים והאדם שסובל מההפרעה ירגיש בחרדה או מצוקה...
מרכז רימון מומחים בטיפול בטריכילוטמניה
טריכוטילומניה (הפרעת תלישת שיער) טריכוטילומניה, הנקראת גם הפרעת תלישת שיער, היא בעיה רגשית בה האדם או הילד חווים דחף חוזר לתלוש שיער מהגוף (ידיים ורגליים...

הדרכת הורים במרכז

הדרכת הורים במרכז היא כלי יעיל לטיפול במגוון קשיים של ילדים ונערים ויכולה להוות פתרון למגוון בעיות נפוצות שילדים והורים מתמודדים איתם מדי יום ביומו.הדרכה

להמשך קריאה

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

  כניסה למערכת